Služba s IQ: Inteligentně s kvantitou

Profitujte z Vašeho místa s kompetencí mezinárodně úspěšné energetické společnosti.

Obchodujeme s energií a inteligentními službami

Vítejte u společnosti ENOI. U nás naleznete spolehlivé zajištění dodávek zemního plynu za příznivé ceny a inteligentní řešení pro úspěšné hospodaření s energií.
Naše dlouholeté zkušenosti z obchodování se zemním plynem v celé Evropě a naše flexibilní struktury nám umožňují Vám nabídnout optimální podmínky. Díky mezinárodnímu liberalizovanému trhu se zemním plynem, použitím přesných produktů a produktových kombinací dosahujeme nejlepší ceny pro Vaší potřebu. Naše zásobování je pro Vás transparentní a pochopitelné. Přidaná hodnota pro Vás: Rizika jsou minimalizována, Příležitosti jsou maximalizovány.
Získáte tedy nejen plyn. Získáte jistotu pro Vaše správné hospodaření s energií: Díky "Službě s IQ".

Odkud přicházíme

Společnost ENOI Česká republika byla založena v září 2012. Naše kořeny ale sahají dále.
Od roku 2000 je naše mateřská společnost ENOI S.p.A. se sídlem v Miláně úspěšná na trzích 15 evropských zemích. ENOI S.p.A. si vybudovala v procesu liberalizace trhu se zemním plynem rozsáhlé zkušenosti a znalosti jako velkoobchodní společnost.
Nyní chceme ještě zesílit naši orientaci na potřeby zákazníků v České republice. Protože blízkost k našim zákazníkům na českém trhu bereme doslova, přivedli jsme ENOI Česká Republika k životu.
Naše know-how použijeme pro průmyslové podniky, jakož i ostatní společnosti ve státním a soukromém sektoru. Cílem naší společnosti je Vás nadchnout a to individuálními nabídkami, příznivými podmínkami, vynikajícím servisem a inteligentními řešeními.